Pasniegtas balvas Saldus novada uzņēmējiem

8. aprīļa vakarā Saldus Mūzikas un Mākslas skolu ēkā notika svinīga Saldus novada uzņēmēju gada balvas ceremonija, kur Saldus novada uzņēmējus sumināja septiņās nominācijās.

Saldus novada domes priekšsēdētāja Indra Rassa izteica gandarījumu par čaklajiem novada ļaudīm, kas Saldus novada vārdu nes ne tikai visā Latvijā, bet arī ārpus tās, kā arī pateicās uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem par lielisko atmosfēru izstādē “Ražots Saldus novadā”.


SIA "Saldus ceļinieks" tika sveikts vairākkārt - gan kā viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Saldus novadā, gan saņēma pateicību, kas tika pasniegta uzņēmumiem, kas visvairāk atbalsta jauniešus ar prakses vietām.


Saņēmām arī p/a “Saldus TIKS centrs” Pateicību par sadarbību 2016. gadā, kas bija gan uzņēmuma, gan pilsētas jubilejas gads.


Kā arī pasākuma laikā SIA “Saldus ceļinieks” tika sveikts par iegūto augsto balvu konkursā “Gada labākā būve Latvijā 2016” nominācijā “Inženierbūve” par rekonstruēto autoceļu Rīga-Liepāja no Kalnciema tilta līdz Apšupes krustojumam, kā arī pasniedza p/a “Saldus TIKS centrs” Pateicību par sadarbību 2016. gadā, kas bija gan uzņēmuma, gan pilsētas jubilejas gads.

Pasākumu ar sirsnīgiem priekšnesumiem kuplināja Saldus mūzikas skolas audzēkņi, savukārt noslēgumā uzstājās dziedātāja Ieva Kerēvica un pianists Madars Kalniņš.