Labākā biroja administratore strādā Saldū

SIA “Saldus ceļinieks” biroja administratore Samanta Kislina biroju aprīkojuma izplatītājas SIA “Officeday” rīkotajā ikgadējā konkursā atzīta par labāko sava amata pratēju Latvijā. “Kad uzzināju par biroja administratoru konkursu, it kā gribējās pieteikties, tomēr nejutos droša. ierunājos kolēģiem, un viņi teica — dari, mēs atbalstīsim," stāsta uzvarētāja. Daļa uzvaras patiešām ir darbabiedru nopelns, jo finālistes tika noskaidrotas balsojumā sociālajos tīklos. “Saldus ceļinieka" darbinieki savos sociālo tīklu profilos ievietoja informāciju par konkursu un lūdza ikvienu balsot par Samantu. Rezultātā viņa savāca visvairāk balsu. 

Vienlaikus bija jāveic ari dažādi profesionāli uzdevumi, piemēram, ar ierobežotu budžetu jāizplāno pasākums uzņēmumā; jāvada kolēģiem rīta rosme, no “Officeday” biroja aprīkojuma kataloga par noteiktu naudas summu virtuāli jāaprīko telpa pasākumam, jāveido prezentācija par savu uzņēmumu un sevi... Ari kolēģiem bija jāiesaistās un jāpierāda, ka viņi savu administratori augstu vērtē un atbalsta. 

Finālā sešas pretendentes tikās uz “Tailink" kruīza kuģa. Tur pēc dažādiem nopietniem un jautriem pārbaudījumiem un intervijām par Latvijas labāko biroja administratori tika atzīta Samanta Kislina. Mēnesi ilgā spraigā darbošanās, pildot konkursa nosacījumus un gatavojoties pusfinālam un finālam, dāsni atalgota — galvenā balva ir ceļojums uz Spāniju, bet konkursa sponsori uzvarētāju apdāvinājuši ari ar citām vērtīgām dāvanām. Tomēr vislielākais gandarījums esot par darbabiedru ieinteresētību, labvēlību un līdzi jušanu. "Bez viņiem nekas tāds nebūtu iespējams!" pārliecināta Samanta. 

FINĀLS NOSLĒDZIES. Pār baudījumi aiz muguras, un Samanta Kislina iegūst Latvijas labākās biroja administratores titulu.