Sadalītas balvas par ceļu būvi

Pagājušajā gadā paveiktos ceļu būves darbus eksaminējusi ziema un vērtējuši ceļu būves speciālisti, kā arī autobraucēji. 

Visi rezultāti apkopoti un uzvarētāji apbalvoti. Tagadējā vērtēšana notika septīto gadu. Ceļu objektu dalījums vērtēšanai dažādos gados bijis atšķirīgs. Šogad speciālisti vērtēja objektus trijās kategorijās un autobraucēji - vienā, kā arī tika piešķirta balva par mūža ieguldījumu ceļa nozarē. 

Gada balvas saņēma a/s A.C.B. par Via Baltica asfalta nomaiņu no Salacgrīvas līdz Igaunijas robežai, SIA 8. CBR par autoceļa Cēsis-Vecpiebalga posma pilnīgu atjaunošanu un SIA Tilts par tilta pār Gauju Taurenē atjaunošanu.Savukārt visvairāk autobraucēju atzinības savāca Liepājas šosejas posms no Lielupes tilta līdz Apšupes pārvadam pār dzelzceļu, ko atjaunojusi SIA Saldus ceļinieks. Speciālistu vērtējumā šim pašam posmam otrā vieta ceļa segumaatjaunošanas un stiprināšanas darbu grupā. Trešajā vietā šajā grupā SIA Celi un tilti par autoceļa Jēkabpils-Terehova (Krievijas robeža) posma labošanu. Paplašināto autoceļu būvdarbu grupā 8. CBR sekoja SIA Igate un SIA Saldusceļinieks par autoceļa Vecumnieki-Subate posmu un SIA Via par autoceļa Bauska-Aizkraukle posmu. Tiltu atjaunošanā otrā vieta SIA Rīgas tilti par tiltu pāri Vircavai pie Jelgavas un LNK Industries Group par gājēju tilta pār Jūrmalas šoseju izbūvi. 

Balvu par mūža ieguldījumu saņēma bijušais valsts a/s Latvijas valsts ceļi projektu vadītājs, iepriekšējo gadu Gada balvas ekspertu komisijas vadītājs Uldis Birzleja. 

IZAUGSME. Ceļu būvētāju apbalvošanas vieta šogad bija līdzās Rīgas-Liepājas šosejai esošā SIA Annas koku skola, kur ceļinieki saņēma kaut īsas pamācības koku stādīšanā un savu pasākumu pabeidza ar praktisku nodarbību - skābarža iestādīšanu, ko kopā ar satiksmes ministru Uldi Auguli (no kreisās) un valsts a/s Latvijas valsts ceļi valdes priekšsēdētāju Jāni Langi (priekšplānā) paveica nozares šā gada laureāti: par mūža ieguldījumu apbalvotais Uldis Birzleja, tālāk Dzintars Pomers (A.C.8.), Andris Lacbergs (8. CBR), Gints Karols (Saldus ceļinieks) un Madars Radžulis {Igate)